DEWALT D25901

Виробник Dewalt
Країна США
Патрон SDS-MAX
Потужність. 1550 Вт
Енергія удару, дж. 19
Частота ударів / хв. 0-2040
0Режим роботи 1 (удар)
Джерело живлення від мережі
Вольтаж 230 В
Вага, кг. 10,9
   

Особливості DEWALT D25901

Цей сучасний, потужний і надійний професійний інструмент, який видає високі показники продуктивності при роботах з бетоном. Маючи електродвигун на 1550 Вт. він зможе виконати будь-які завдання, для яких призначений.

При великої потужності і силі удару в 19 Дж. Забезпечений системою активного контролю вібрації (вбудований противагу) і плаваючою рукояткою (дивіться на фото інструменту). Ці хитрощі служать однієї важливої ​​мети - забезпечити найбільш низький рівень вібрації. Сама по собі вібрація надзвичайно згубна як для механізму інструменту, так і для здоров'я людини. Вона ж є головною причиною сильної втоми операторів відбійних молотків. Але завдяки новим технологіям і вдалій конструкції, шкідливий вплив вібрації на людину і інструмент було зведено до мінімуму.

Інструмент дуже зручний у використанні, через відсутність вібрації. Він має гарний ергономічний корпус з легкого магнієвого сплаву, який знижує вагу при збільшенні надійності. Також зручність в роботі підвищує багатопозиційна бічна рукоятка і система плавного пуску.

Крім того, система позиціонування доліт в 12 різних положеннях також значно полегшує роботу з інструментом. Просте управління ковзаючим кільцем патрона дозволяє легко і швидко закріплювати долото.

Відбійний молоток DeWalt D25902K має чудово збалансовану лінійну конструкцію, компактний, обтічний дизайн, а також швидкий і легкий доступ до ключових компонентів інструменту.

  • - Потужний і надійний електродвигун 1550 Вт забезпечує високу продуктивність при роботах з бетоном.
  • - Система Активного Контролю Вібрації з вбудованою противагою і плаваюча рукоятка забезпечують надзвичайно низький рівень вібрацій.
  • - Чудово збалансована лінійна конструкція молотка і система позиціонування доліт в 12 різних положеннях полегшують роботу інструментом.
  • - Корпус з легкого, магнієвого сплаву для зниження ваги і збільшення надійності.
  • - Компактний, обтічний дизайн дозволяє проникати у вузькі місця.
  • - Великий і могутній ударний механізм забезпечує високу продуктивність роботи.
  • - Ергономічний корпус лінійної конструкції забезпечує легке і зручне його використання.
  • - Просте управління ковзаючим кільцем патрона дозволяє швидко і легко закріплювати долото в 12 різних позиціях, забезпечуючи його надійну фіксацію в патроні.
  • - Модульна конструкція для швидкого і легкого доступу до ключових компонентів інструменту.
  • - Плавний пуск забезпечує точність і зручність роботи.

Получити консультацію або забронювати інструмент можна по телефоні:
068 626 4784 - Юрій.

 097 414 1814 - Андрій.

Ціна: 250 грн/доба

Пропозиція

Al-Fa alid216
Діаметр булави 35 мм
Потужність 2000 Вт
Регуляція обертів Немає
Макс.к-сть об/хв 4000
Довжина мережевого кабелю 2 м
Вага, кг 7.2
Ціна: 100 грн/доба