HITACHI H 45MRY

Виробник Hitachi
Країна Японія
Патрон SDS-MAX
Потужність. 950 Вт
Енергія удару, дж. 12,5
Частота ударів / хв. 0-3000
0Режим роботи 1 (удар)
Джерело живлення від мережі
Вольтаж 230 В
Вага, кг. 5,8
   

Особливості HITACHI H 45MRY

  • Відбійний молоток Hitachi H45MR має оптимальні характеристики, що дають змогу працювати з більшою ефективністю й меншою стомлюваністю. Міцний алюмінієвий корпус і відсутність удару в режимі холостого ходу захищають інструмент від передчасного зносу, а держаки з гасінням вібрації й встановлення долота в 12 положеннях роблять експлуатацію особливо зручною.

    Особливості:

  • - Лідер на ринку у своєму класі: найпотужніший відбійний молоток у класі 5 кг
  • - Нова система зниження вібрації також набагато зменшує віддачу інструменту
  • - Легкий і надзвичайно міцний корпус з алюмінієвого сплаву: поліпшена ергономіка та відведення тепла
  • - Енергія удару: 12.5 Дж
  • - Фіксація повороту патрона: 12 позицій

Легкий і потужний відбійний молоток Hitachi H45MR чудово підійде будь-якому професійному будівельнику, який регулярно працює з бетоном. Ця модель була набагато поліпшена в плані продуктивності, надійності та керованості, як порівняти з попередніми моделями. Розробникам вдалося збільшити енергію удару на 40%, знизити вібрацію на 45% і на 30% скоротити зусилля, що додається для керування інструментом. Скориставшись комп'ютерним моделюванням, фахівці компанії Hitachi змогли виявити оптимальні для цього інструменту робочі характеристики. Такий підхід дав змогу створити електроінструмент, який виробляє удар із максимальною силою за мінімального рівня вібрації, що допомогло подовжити термін експлуатації інструменту та зробити тривалу роботу з ним не такою виснажливою.

Крім цього, відбійний молоток Hitachi H45MR так само виділяється серед інструментів свого класу наявністю запатентованої технології внутрішньої подвійної ізоляції IDI, яка не тільки робить цей інструмент більш приємним з естетичного погляду, покращуючи його зовнішній вигляд, але й підвищує його зносостійкість. Суть технології полягає в об'єднанні алюмінієвого корпуса з внутрішнім покриттям із поліаміду. Таке рішення дає можливість використовувати перевагу інструментів із металевим корпусом, зокрема надійність, і перевагу інструментів із пластиковим корпусом — подвійну ізоляцію. Крім того, відбійний молоток Hitachi H45MR обладнаний надійним механізмом, що вимикає удар під час роботи на холостому ходу. Така функція дає змогу виконувати завдання, що вимагають особливої уважності від оператора, і так само збільшує термін експлуатації інструменту втричі, як порівняти з конкурентними моделями. Цей відбійний молоток обладнаний D-подібними держаками, покритими шаром із м'яких еластомерів, який перешкоджає ковзанню й робить захоплення зручнішим. Бічний держак до того ж може повертатися на 360 градусів, так що оператор у будь-якій ситуації зможе вибрати максимально зручне положення для роботи.

Получити консультацію або забронювати інструмент можна по телефоні:
068 626 4784 - Юрій.

 097 414 1814 - Андрій.

Ціна: 200 грн/доба

Пропозиція

Al-Fa alid216
Діаметр булави 35 мм
Потужність 2000 Вт
Регуляція обертів Немає
Макс.к-сть об/хв 4000
Довжина мережевого кабелю 2 м
Вага, кг 7.2
Ціна: 100 грн/доба