Призначення пилососа: сфера застосування
Функції та принцип роботи
Зовнішні відмінності побутових і промислових моделей
Відмінності у внутрішній конструкції
Види пилозбірників і систем фільтрації
підсумки
Будівництво - об'єкт великий і складний. Всі процеси, які відбуваються на майданчику, пов'язані з неминучим появою сміття. Це і дрібний пил, яка забиває легені і не дає дихати, і великі фракції - шматки бетону, цегли, і різні рідини. Діючи старим дідівським методом (мітелкою і шваброю), прибрати все це непросто. Для спрощення і прискорення збирання використовують спеціальний будівельний пилосос. За своєю суттю, це пристрій діє, як звичайний побутовий пилосос - всмоктує сміття і очищає повітря, пропускаючи його через фільтри.

Однак, технічні характеристики будівельного пилососа сильно відрізняються від побутового. Адже завдання у нього коштує в сотні разів складніше й об'ємніше. Тому, рішення - використовувати домашній пилосос ... Читати далі »

Переглядів: 79 | Додав: instrumentylviv | Дата: 22.03.2021

зміст:

Чому кутову шлифмашинку називають болгаркою
Поділ УШМ на класи і види
Головні технічні характеристики при виборі
На які додаткові функції звернути увагу
Області застосування болгарок
Якщо ви починаєте ремонт в будинку, то болгарку потрібно придбати перш за все. З її допомогою можна швидко порізати будь-який матеріал, розпиляти металеві труби, проштробити канавки під електропроводку в стінах, навіть досить пристойно розкроїти керамічну плитку. Також болгарка відмінно шліфує поверхні, відрізані краю, зачищає, здирає стару фарбу або лак. Працює вона однаково ефективно з каменем, цеглою, цементом, мармуром, деревом і металом. Загалом, цей інструмент - на всі випадки життя. Болгарка настільки зручна і універсальна в застосуванні, що про неї говорять: роби, що хочеш, тільки постав потрібну насадку.

Про те, для чого потрібна болгарка, які види цього інструменту існують, і де вони застосовуються, я розповім в даній статті.

Як прав ... Читати далі »

Переглядів: 99 | Додав: instrumentylviv | Дата: 22.03.2021

      Болгарка - це популярний інструмент, який використовують і в побуті, і в професійній діяльності. Проблема лише в тому, що, як і будь-яка техніка, рано чи пізно вона виходить з ладу. Чи можна відремонтувати болгарку своїми руками, не звертаючись в майстерню - безумовно деякі прості поломки можна виправити і самим. У статті ми розберемо деякі з них. Для ремонту болгарки самостійно знадобиться мультиметр, викрутки, плоскогубці та інші інструменти, які ми будемо описувати для конкретних випадків. Найчастіше в супровідних документах, які йдуть до УШМ, описуються всі найчастіші несправності і способи їх усунення.

Як влаштована болгарка зсередини:
    ... Читати далі »

Переглядів: 154 | Додав: instrumentylviv | Дата: 22.03.2021