Паркетно шліфувальна машина барабанного типу З 206

Виробник СОМ
Країна Україна
Кількість обертів
3000 об/хв
Потужність. 2200 Вт
Ширина шліфування 200 мм
Довжина стрічки/листа 680 мм
Ширина стрічки/листа 200 мм
Продуктивність шліфування 42 кв. м/час
Тип паркетошліфувальної машини Барабанний
Габарити 1150*400*1000 мм
Вольтаж 230 В
Комплектація

- Мішок для пилу; 

- Два ключа для барабана.

Вага, кг. 68
Джерело живлення Від мережі

Особливості Паркетно шліфувальна машина барабанного типу З 206:

 • Барабанна шліфувальна машина для паркету СО-206 призначена для шліфування паркетних та інших дерев'яних підлог, а також для зняття з підлоги старої фарби, лаку та забруднень.

  Корпус машини являє собою цілісну виливок, виконану з алюмінієвого сплаву, зі всмоктуючим патрубком і равликом вентилятора. Завдяки такій конструкції утворюється при шліфуванні деревна пил відсмоктується вентилятором в пилозбірник.

  Шліфувальний барабан закріплений на конусній частині валу гайкою, що забезпечує демонтаж барабана без застосування додаткових пристосувань. Покриття циліндричній поверхні барабана, виконане з губчастої гуми з гладкою, еластичною поверхнею, забезпечує щільний притиск шліфувальної шкурки, збільшуючи тим самим термін її служби і покращуючи якість оброблюваної поверхні. Тиск барабана на оброблювану поверхню регулюється гайкою і пружиною. Вільний доступ до барабану забезпечується передньою кришкою, яка легко піднімається і фіксується в крайніх положеннях. Паралельне положення барабана по відношенню до оброблюваної поверхні досягається установкою бокових коліс на одну висоту за допомогою бічного ексцентрика.

  Конструкцією машини також передбачена можливість обробки підлоги в максимальній близькості від стін. Щоб уникнути ударів барабана об стіну або плінтус на передній кришці встановлений спеціальний обмежувальний ролик.

  Машина випускається в двох модифікаціях: З-206 — з однофазний (220 В) і З-206.1 — з трифазним (380 В) двигуном.

  Тиск барабана на обробну поверхню паркету регулюється гвинтом і пружиною. Паралельне положення барабана по відношенню до оброблювальній поверхні досягається установкою бокових коліс на однакову висоту з допомогою ексцентрика. Пил, що утворюється при шліфуванні паркету, відсмоктується вентилятором в пилі збірник. Конструкцією машини також передбачена можливість обробки підлоги в мінімальній відстані від стіни. Для запобігання ударів барабана об стіну або і плінтус, на передній стінці встановлений спеціальний обмежувальний ролик. Вільний доступ до барабану забезпечується передньою кришкою, яка легко піднімається і фіксується в крайніх положеннях.

Отримати консультацію або забронювати інструмент можна по телефоні:
068 626 4784 - Юрій.

 097 414 1814 - Андрій.

Ціна: 350 грн/доба

Пропозиція

Al-Fa alid216
Діаметр булави 35 мм
Потужність 2000 Вт
Регуляція обертів Немає
Макс.к-сть об/хв 4000
Довжина мережевого кабелю 2 м
Вага, кг 7.2
Ціна: 100 грн/доба